برگزاری دوره مقدماتی برای شرکت های نرم افزاری و سخت افزاری

کسب و کار ها به دنبال فرصت های انعطاف پذیر، راحت و متمرکز برای اهداف یادگیری منحصر به فرد خود هستند، مأموریت GS1 ایران ، برای پاسخگویی به این نیاز، است. بیشتر

آشنایی با مجله علمی و تخصصی e-code

مجله علمی و تخصصی e-code در راستای اشاعه دانش کدینگ با همکاری مدیران و کارشناسان مرکز ملی شماره گذاری کالا از سال 1394 تا کنون در قالب 28 ماهنامه به چاپ رسیده است. در راستای ارتباط با استادان اهل فن در زمینه کدینگ و همچنین علاقه مندان  مباحث کد گذاری و آشنایی با استانداردها و راهکارهای Gs1 مجله e-code به صورت الکترونیکی با امکان جستجو مفاهیم کلیدی کدینگ در سایت www.e-code.ir قرار گرفته است.

معرفی مرکز دانش

مرکز دانش به منظور شبیه سازی استانداردها و راهکارهای GS1 در حوزه های مختلف از جمله خرده فروشی ، ردیابی ، لجستیک، پوشاک ، بهداشت و درمان جهت درک بهتر ذینفعان حوزه های مختلف صنایع از مزایای استفاده از استانداردهای Gs1 در خرداد ماه 1394 افتتاح گردیده است.

فیلم معرفی مرکز دانش

برگزاری دوره مقدماتی و متوسطه GS1

به منظور ارتقاء دانش ، توسعه و ترویج استفاده از استانداردهای GS1  در حوزه های مختلف صنایع  و در راستای همکاری بیشتر نمایندگان با این مرکز دو دوره مقدماتی و متوسطه GS1 برگزار گردید. بیشتر

حضور موفق مركز GS1 ايران در نهمين نمايشگاه بين‌المللی كالاها، خدمات و تجهيزات فروشگاهی

نهمين نمايشگاه بين‌المللي كالاها، خدمات و تجهيزات فروشگاهي و صنايع وابسته از تاريخ 12 تا 15 دي‌ماه جاري در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار شد. مركز ملي شماره‌گذاري كالا  و خدمات ايران (GS1 ايران) نيز در سالن 35 اين نمايشگاه حضور پر رنگ و موفقي داشت.

ex-1

نكته جالب در اين نمايشگاه، بازديد پرشور علاقه‌مندان از غرفه مركز بود كه اين غرفه را به يكي از پربازديدترين غرفه‌هاي نمايشگاه تبديل كرده بود. همچنين بازديد جناب آقاي دكتر كاظم سليمي،  مدیرکل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت و رئيس كارگروه بازرگاني و تجارت كشور از غرفه مركز ملي شماره‌گذاري كالا و خدمات ايران و ابراز خرسندي ايشان از دستاوردها، خدمات و محصولات GS1 ايران، از ديگر نكات حايز اهميت اين نمايشگاه به شمار مي‌رود.

ex-3

گفتني است در اين نمايشگاه، گوشه‌اي از خدمات و محصولات جديد مركز رونمايي شد كه برخي از آن‌ها عبارتند از:

با عنايات خداوند منان و تلاش گروهي همكاران مركز، اين نمايشگاه نيز با موفقيت به اتمام رسيد و اطلاعات بسيار مفيدي در اختيار صدها نفر از علاقه‌مندان و بازديدكنندگان قرار گرفت.

ex-4